Zawód na K – zawód na literę K

Zawód na K

Odkryj najbardziej rozpoznawalne według nas zawody na literę K. Poniżej 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Kasjer

Kierowca

Kolejarz

Kucharz

Kominiarz

Księgowy

Zawody na K – opisy

Kasjer

To zawód na literę K polega na obsłudze klientów i rozliczania ich za zakupione towary czy usługi. Kasjerzy doradzają osobom odwiedzającym sklepy, obsługują kasy fiskalne czy przyjmują zwroty.

Kierowca

Zawód na K, którego podstawą jest prowadzenie samochodów osobowych i ciężarowych. Kierowcy mogą przewozić towary czy surowce lub osoby z danego miejsca do destynacji docelowej.

Kolejarz

Ten zawód na K wykonują osoby związane z działem gospodarki jakim jest kolejnictwo. Kolejarz to zbiorcze określenie na różnego rodzaju pracowników pracujących na kolei m. in. zawiadowców, maszynistów czy dyżurnych ruchu.

Kucharz

Zawód na literę K wykonywany przez osoby zajmujące się przyrządzaniem potraw w zakładach gastronomicznych, głównie restauracjach. Podstawową umiejętnością jaką powinien opanować każdy kucharz są wszelkiego rodzaju techniki gotowani. Ważne jest także wyczucie smaku.

Kominiarz

Zawód na literę K wykonywany przez rzemieślników, którzy zajmują się czyszczeniem oraz kontrolowaniem stanu technicznego kominów oraz przewodów spalinowych, dymowych czy wentylacyjnych.

Księgowy

Zawód na K znany także pod nazwą buchalter. Księgowy to pracownik działu księgowości, który zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych różnego rodzaju podmiotów gospodarczych.

Zawód na literę K – zdjęcia

zawód na k - KasjerKasjer

zawód na k - KierowcaKierowca

zawód na k - KolejarzKolejarz

zawód na k - KucharzKucharz

zawód na k - KominiarzKominiarz

zawód na k - KsięgowyKsięgowy


Sprawdź inne kategorie na K
Państwa na K
Miasto na K
Rzeki na K
Góry na K
Warzywa na K
Zwierzęta na K
Kolory na K
Rośliny na K
Rzeczy na K
Stolica na K
Jedzenie na K