Zawód na J – zawód na literę J

Zawód na J

Odkryj najbardziej rozpoznawalne według nas zawody na literę J. Poniżej 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Jubiler

Jeździec konny

Językoznawca

Japonista

Jazzman

Juror

Zawody na J – opisy

Jubiler

To zawód na literę J wykonywany przez osoby zajmujące się przede wszystkim metalurgią, obróbką metali oraz kamieni szlachetnych jeśli jubiler jest dodatkowo złotnikiem to zajmuje się także wykonywaniem różnego rodzaju biżuterii.

Jeździec konny

Jeśli chodzi o ustawodawstwo to jeździec konny został uznany za zawód stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Osoby kształcące się w tym zawodzie zdobywają takie umiejętności jak prowadzenie jazdy konnej, zajęć z hipoterapii. Uczą się także chowu koni oraz przygotowania ich do jazdy.

Językoznawca

Ten zawód na J znany jest także pod nazwą lingwista. Osoby, które go wykonują zgłębiają i rozpowszechniają wiedzą na temat danego języka. Językoznawcy badają historię i rozwój języka, ich strukturę czy cechy charakterystyczne.

Japonista

Zawód na literę J wykonywany przez osoby zajmujące się badaniem i zgłębianiem wiedzy na temat język japońskiego oraz kultury, religii, historii, literatury czy gospodarki Japonii.

Jazzman

Zawód na literę J zaliczany do tak zwanych zawodów muzycznych. Wykonujące go osoby zajmują się specjalizacją w utworach zaliczanych do gatunku muzycznego jakim jest jazz.

Juror

Zawód na J związany z wszelkiego rodzaju konkursami, a raczej z wyłanianiem zwycięzców tego typu konkurencji. Jurorami nie muszą być eksperci.

Zawód na literę J – zdjęcia

zawód na j - JubilerJubiler

zawód na j - Jeździec konnyJeździec konny

zawód na j - JęzykoznawcaJęzykoznawca

zawód na j - JaponistaJaponista

zawód na j - JazzmanJazzman

zawód na j - JurorJuror


Sprawdź inne kategorie na J
Państwa na J
Miasto na J
Rzeki na J
Góry na J
Warzywa na J
Zwierzęta na J
Kolory na J
Rośliny na J
Rzeczy na J
Stolica na J
Jedzenie na J