Zawód na B

Zawód na B

Poznaj naszym zdaniem najbardziej rozpoznawalne zawody na literę B. Oto 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Barista

Bibliotekarz

Blacharz

Barman

Brukarz

Bramkarz

Zawody na B – opisy

Barista

Barista to osoba, który wykonuje zawód na B związany z doborem, przygotowywaniem oraz podawaniem kawy. Dobry barista posiada wiedzę z zakresu gatunków kawy, technik parzenia kawy czy obsługi klienta.

Bibliotekarz

Zawód na literę B wykonywany przez osoby zajmujące się gromadzeniem, udostępnianiem czy przechowywaniem zbiorów bibliotecznych. Ten zawód na B polega także na wyszukiwaniu i udzielaniu informacji na temat interesujących klienta książek.

Blacharz

Zawód na B wchodzący w skład rzemiosł i polegający na wytwarzaniu i naprawie przedmiotów z blachy oraz kryciu dachów blachą.

Barman

Zawód na literę B polegający przede wszystkim na profesjonalnej obsłudze osób odwiedzających lokale gastronomiczne takie jak bary, restauracje czy kawiarnie. Głównym zajęciem barmana jest przygotowywanie napojów czy mieszanie drinków.

Brukarz

Zawód na B wykonywany przez osobę zatrudnioną w przemyśle drogowym, której zadaniem jest wykładanie bruku, naprawa nawierzchni ulic, placów czy chodników.

Bramkarz

Zawód na B z jednej strony kojarzony ze sportem i bronieniem dostępu do bramki przed napastnikami przeciwnika. Z drugiej strony jest to zawód na literę B, który wykonują osoby porządkowe, które stoją przed wejściami do klubów pilnujące wejścia na koncert.

Zawód na literę B – zdjęcia

zawód na b - brukarzBrukarz

zawód na b - bramkarzBramkarz

zawód na b - blacharzBlacharz

zawód na b - bibliotekarzBibliotekarz

zawód na b - barmanBarman

zawód na b - baristaBarista