Zawód na E – zawód na literę E

Zawód na E

Elektryk

Ekspedient

Etnograf

Ekonomista

Edytor

Elektromechanik

Poznaj naszym zdaniem najbardziej rozpoznawalne zawody na literę E. Oto 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Zawody na E – opisy


Elektryk

To zawód na literę E, który jest wykonywany przez specjalistów zajmujących się montażem i naprawą instalacji elektrycznych oraz jej konserwacją. Do zadań elektryków należy m. in. projektowanie instalacji elektrycznych czy instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych.


Ekspedient

Zawód na E, który wykonują osoby zajmujące się sprzedażą towarów we wszelkiego rodzaju sklepach. Głównym zadaniem ekspedienta jest obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów.


Etnograf

Ten zawód na E związany jest z badaniem kultury ludowej różnych społeczeństw oraz grup etnicznych. Zadaniem etnografa jest badanie oraz dokumentowanie przejawów kultury człowieka w przekroju historycznym.


Ekonomista

Zawód na literę E wykonywany przez osoby zajmujące się szeroko pojętą ekonomią. Trudno jest jednoznacznie zdefiniować czym zajmuje się „prawdziwy” ekonomista. Z jednej strony są to eksperci od ekonometrii a z drugiej, w ujęciu potocznym ten zawód na E wykonują osoby zajmujące się naukami o zarządzaniu, finansami czy bankowością.


Edytor

Zawód na literę E, który polega na redagowaniu wszelkiego rodzaju tekstów – książek, czasopism, artykułów czy opisów dla stron internetowych.


Elektromechanik

Zawód na E znany także jako elektryk samochodowy. Jego głównym zajęciem jest montaż, kontrola czy naprawa układów elektrycznych w pojazdach takich jak samochód osobowy czy ciężarowy.

Zawód na literę E – zdjęcia

zawód na e - ElektrykElektryk

zawód na e - EkspedientEkspedient

zawód na e - EtnografEtnograf

zawód na e - EkonomistaEkonomista

zawód na e - EdytorEdytor

zawód na e - ElektromechanikElektromechanik


Sprawdź inne kategorie na E
Państwo na E
Miasto na E
Rzeka na E
Góra na E
Owoc na E
Zwierzę na E
Kolor na E
Roślina na E
Rzecz na E
Stolica na E
Jedzenie na E