Zawód na I – zawód na literę I

Zawód na I

Odkryj najbardziej rozpoznawalne według nas zawody na literę H. Poniżej 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Informatyk

Ilustrator

Inżynier

Introligator

Iluzjonista

Influencer

Zawody na I – opisy

Informatyk

To zawód na literę I którym zajmują się specjaliści związani z nowoczesnymi technologiami. Obecnie rynek IT wyróżnia kilkadziesiąt profesji, które ogólnie można nazwać informatyką. Informatykami można nazwać np. osoby pracujące nad sztuczną inteligencją, cyberbezpieczeństwem czy programistów.

Ilustrator

Osoby wykonujące ten zawód na I określa się mianem artystów. Ich głównym zadaniem jest tworzenie obrazów, które wzbogacają tekst o dodatkowe walory estetyczne i edukacyjne. Ilustracje ukazują się w reklamach, książkach, plakatach czy gazetach.

Inżynier

Ten zawód na H wykonują osoby, które ukończyły odpowiednie studia i uzyskały tytuł naukowy inżyniera. Posiadają wiedzę z zakresu nauk inżynieryjnych i technicznych zarówno w teorii jak i praktyce. Inżynier określa bardzo szeroką grupę osób o różnych specjalnościach.

Introligator

Zawód na literę H którego wykonywaniem zajmują się rzemieślnicy związani z ręcznym oprawianiem różnego rodzaju przedmiotów. Przede wszystkim książek. Częstym zadaniem introligatorów jest także zdobienie opraw, w szczególności tych zabytkowych.

Iluzjonista

Zawód na literę I którym, w powszechnym mniemaniu zajmują się osoby uprawiające tzw. magię i czary. W praktyce są to ludzie, którzy do perfekcji opanowali takie umiejętności jak refleks, umiejętność skupiania uwagi czy wszelkiego rodzaju triki manualne.

Influencer

Stosunkowo młody zawód na I związany z powstaniem i upowszechnieniem się mediów społecznościach oraz Internetu. Influencer zazwyczaj posiada swojego bloga, kanał na YouTube, Facebooku czy innym portalu społecznościom. Za ich pomocą może wpływać na opinie osób, które go obserwują polecając im różne produkty, usługi czy styl życia.

Zawód na literę I – zdjęcia

zawód na i - InformatykInformatyk

zawód na i - IlustratorIlustrator

zawód na i - InżynierInżynier

zawód na i - IntroligatorIntroligator

zawód na i - IluzjonistaIluzjonista

zawód na i - InfluencerInfluencer


Sprawdź inne kategorie na I
Państwa na I
Miasto na I
Rzeki na I
Góry na I
Warzywa na I
Zwierzęta na I
Kolory na I
Rośliny na I
Rzeczy na I
Stolica na I
Jedzenie na I