Zawód na H – zawód na literę H

Zawód na H

Odkryj najbardziej rozpoznawalne według nas zawody na literę H. Poniżej 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Hydraulik

Handlowiec

Hostessa

Hotelarz

Higienistka

Himalaista

Zawody na H – opisy

Hydraulik

To zawód na literę H związany z konserwacją, montażem oraz naprawą instalacji wodnej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. Najbardziej znanym na świecie hydraulikiem jest chyba Mario – bohater popularnej gry komputerowej.

Handlowiec

Zawód na H wykonywany przez osoby specjalizujące się w sprzedaży towarów czy usług, które dodatkowo pośredniczą między firmą a klientem. Dobrzy handlowcy posiadają ogromną wiedzę o oferowanych produktach i jest w stanie udzielić klientowi bardzo szczegółowych informacji. Ten zawód na H charakteryzuje się tym, że wynagrodzenie często zależy od ilości sprzedanych produktów.

Hostessa

Ten zawód na H wykonują osoby zajmujące się obsługą wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń. Głównym zadaniem hostessy jest promocja produktów czy usług, udzielanie informacji i szeroko pojęta opieka nad uczestnikami konferencji, szkoleń i innych imprez.

Hotelarz

Zawód na literę H polegający w dużym uproszczeniu na świadczeniu usług hotelarskich. W ich skład wchodzi przede wszystkim zapewnienie zakwaterowania dla gości hotelowych oraz zorganizowanie wyżywienia. Żeby nadążyć za zmieniającą się branżą i oczekiwaniami klientów hotelarze muszą obserwować i analizować trendy.

Higienistka

Zawód na literę H wykonywany w głównej mierze przez kobiety. Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się ze szkołą i panią, która pomaga dzieciom na wypadek wszelkiego rodzaju dolegliwości. Higienista wykonuje także niektóre padania jak np. sprawdza stan wzroku.

Himalaista

Zawód na H wykonywany przez wąską i bardzo wyspecjalizowaną grupę osób, a dokładniej mówiąc wspinaczy wysokogórskich. Co ciekawe żeby zostać himalaistą wcale nie trzeba wspinać się w Himalajach. Wystarczy przekroczyć wysokość 7000 m n.p.m.

Zawód na literę H – zdjęcia

zawód na h - HydraulikHydraulik

zawód na h - HandlowiecHandlowiec

zawód na h - HostessaHostessa

zawód na h - HotelarzHotelarz

zawód na h - HigienistkaHigienistka

zawód na h - HimalaistaHimalaista


Sprawdź inne kategorie na H
Państwo na H
Miasto na H
Rzeka na H
Góra na H
Owoc na H
Zwierzę na H
Kolor na H
Roślina na H
Rzecz na H
Stolica na H
Jedzenie na H