Zawód na F – zawód na literę F

Zawód na F

Poznaj naszym zdaniem najbardziej rozpoznawalne zawody na literę F. Oto 6 naszych propozycji w tej kategorii.

Fryzjer

Farmaceuta

Fotograf

Farmer

Filozof

Fizyk

Zawody na F – opisy


Fryzjer

To zawód na literę F a osoby z nim# związane zajmują się profesjonalną obsługą klientów w zakresie strzyżenia włosów. Ich zadaniem jest także pielęgnacja, układanie, farbowanie czy mycie włosów.


Farmaceuta

Zawód na F wykonywany przez wysokiej klasy specjalistów których zalicza się do służby zdrowia. Zadaniami farmaceutów są m. in. wydawanie recept czy udzielanie porad zdrowotnych. Farmaceuci zajmują się także produkcją lekarstw.


Fotograf

Ten zawód na F związany jest z utrwalaniem na zdjęciach osób, przedmiotów czy pejzaży. Zadaniem fotografa jest przygotowanie stanowiska pracy, dobieranie rekwizytów, wykonywanie różnego typu fotografii czy obróbka materiałów fotograficznych.


Farmer

Zawód na literę F, który w Polsce nazywa się częściej rolnikiem. Wykonują go osoby pracujące na roli, które uprawiają własne lub cudze pola.


Filozof

Zawód na literę F wykonywany przez ludzi, którzy zajmują się podstawowymi zagadkami świata. To pracownik naukowy, który zgłębia wiedzę o funkcjonowaniu świata.


Fizyk

Zawód na F związany z badaniem zjawisk zachodzących w środowisku przyrodniczym. Fizyk to zawód na literę F, który wykonują naukowcy badający i wyjaśniający zjawiska oraz procesy zachodzące we Wszechświecie.

Zawód na literę F – zdjęcia

zawód na f - FryzjerFryzjer

zawód na f - FarmaceutaFarmaceuta

zawód na f - FotografFotograf

zawód na f - FarmerFarmer

zawód na f - FilozofFilozof

zawód na f - FizykFizyk


Sprawdź inne kategorie na F
Państwo na F
Miasto na F
Rzeka na F
Góra na F
Owoc na F
Zwierzę na F
Kolor na F
Roślina na F
Rzecz na F
Stolica na F
Jedzenie na F